Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 15:37
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 октября 2018, 11:31

У Черняхівському районі автомобіль в’їхав у паркан: водій загинув

Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 жовтня близько 2.00 у с. Селець. На місці події працювала слідчо-оперативна група Черняхівського відділення поліції.

Попередньо, водій автомобіля ВАЗ-2101, 35-річний житель м. Бердичева, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дерев’яний паркан. У результаті ДТП водій загинув.

Нині триває з’ясування причин та обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Шановні водії! Будьте уважними й обережними під час руху, особливо у нічний час або упродовж тривалого перебування за кермом. Пам’ятайте, що втома – не найкращий супутник для водія у дорозі. Відчувши потяг до сну, втому, погіршення самопочуття – зупиніться у безпечному місці, зверніться по допомогу та дозвольте собі короткий відпочинок. Такі заходи допоможуть уберегти життя і здоров’я вам, вашим пасажирам й іншим учасникам дорожнього руху.
Погода, Новости, загрузка...