Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 21:42
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 декабря 2018, 08:54

Житомирська митниця ДФС: упереджено незаконне переміщення зброї

В зоні митного контролю пункту пропуску «Виступовичі» митного поста «Північний» житомирські митники спільно з прикордонниками виявили пристрій для відстрілу гумових куль «Сафарі» 820 G та 12 набоїв.

Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Складено протокол про порушення митних правил. Набої вилучено до винесення судом рішення у справі.
Погода, Новости, загрузка...