Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 13:18
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 декабря 2018, 09:24

В Києві затримали житомирянина з партією розфасованих наркотиків

У рамках кримінального провадження призначена експертиза вилучених речовин. Встановлюється мета зберігання наркотичних засобів.

Під час відпрацювання території Солом’янського району співробітники оперативно-пошукового відділу столичної поліції на вулиці Борщагівській затримали чоловіка, у кишені якого виявили пакети із невідомою речовиною. Для документування події на місце викликали слідчо-оперативну групу.

За словами начальника оперативно-пошукового відділу управління карного розшуку поліції Києва Віталія Отрудька, у ході поверхневого огляду правоохоронці виявили 29 поліетиленових згортків із подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору, схожою на канабіс:

«Вилучене направили на відповідну експертизу, а чоловіка затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Він – 34-річний мешканець Житомирської області, до кримінальної відповідальності раніше не притягувався».

Слідчим відділом Солом’янського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.
Погода, Новости, загрузка...