Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:54
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 января 2019, 10:07

За фактом бешкету у придорожній каплиці Баранівська поліція розпочала розслідування

22 січня до Баранівського відділення поліції надійшло повідомлення про хуліганські дії, вчинені невідомими у капличці, неподалік с. Дубрівки. Усі обставини події зафіксували працівники слідчо-оперативної групи. Розпочато кримінальне провадження.

До поліції звернувся священослужитель та розповів, що уночі невідомі розбили скло у вікнах загальнодоступної каплиці, розташованої поблизу дороги між селами Висока Піч та Дубрівка Баранівського району.

На місці події поліцейські зафіксували, що хулігани також порозкидали наявні усередині речі, ікони та пошкодили криничку, що знаходиться на відстані 100-150 метрів.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Встановлюються причетні до події особи.
Погода, Новости, загрузка...