Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 19 лютого 08:40
Анонси
В епіцентрі
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським Житомирщини

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 января 2019, 10:11

У Житомирському районі у ДТП потрапили жителі Дніпра

Унаслідок зіткнення автомобіля «Mitsubishi» з відбійником загинула одна з пасажирок. Водій та інші пасажири, серед яких двоє дітей, з травмами були доставлені до лікувальних закладів м. Житомира. Поліцією розпочато досудове розслідування.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 24 січня близько 15.10 на 162 км автодороги Київ-Чоп, у с. Болярці Житомирського району.

Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Mitsubishi Lancer», 40-річний житель м. Дніпра, рухаючись у напрямку м. Рівного, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з металевим відбійником.



Унаслідок ДТП пасажирка автомобіля, 67-річна жителька м. Дніпра, загинула на місці події. Водій та ще троє пасажирів цього автомобіля, 36-річна жінка, 3-річний хлопчик та 3-місячна дівчинка, усі жителі м. Дніпра, отримали травми та були доставлені до лікувальних закладів м. Житомира.



Нині триває з’ясування всіх обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України
Погода, Новости, загрузка...