19 лютого група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 11 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні в населених пунктах Коростишівського району.
Поблизу с. Руденька, на полі, місцевий житель натрапив на небезпечне відлуння війни під час пошуку металобрухту. Про це він одразу ж повідомив Службу порятунку. Прибулі за викликом фахівці ДСНС ідентифікували знахідки як 10 артснарядів калібром 152 мм.
Ще один випадок трапився поблизу с. Харитонівка. У лісосмузі «мисливець» за металобрухтом виявив підозрілий металевий предмет, що були схожий на вибухонебезпечний. Про це він сповістив рятувальників. Фахівці ідентифікували знахідку як ще 1 артилерійський снаряд калібром 76 мм.
Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.