Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 лютого 12:04
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 февраля 2019, 22:57

3 роки за гратами нетверезому винуватцю ДТП: обвинувачення військової прокуратури

За принципової позиції публічного обвинувача військової прокуратури Житомирського гарнізону засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки колишнього військовослужбовця Державної прикордонної служби за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.

Установлено, що 19 серпня 2017 року, вказаний військовослужбовець-контрактник, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля, не справився з керуванням та скоїв ДТП, внаслідок чого загинула його пасажирка.

З метою уникнення кримінальної відповідальності, правопорушник перемістив тіло померлої на місце водія та повідомив поліцію про те, що за кермом автомобіля перебувала вона.

Однак, винуватцю ДТП не вдалось уникнути кари за скоєний злочин. Суд прийняв до уваги беззаперечні докази військової прокуратури та виніс обвинуваченому вирок - 3 роки позбавлення волі з позбавленням права керування транспортним засобом строком 2 роки.
Погода, Новости, загрузка...