Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 19 лютого 03:48
Анонси
В епіцентрі
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським Житомирщини

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 марта 2019, 15:33

Піротехніки області знищили два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

14 березня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила дві одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні в с. В. Деревичі Любарського району та в с. Жеребки Чуднівського району. На них натрапили місцеві жителі під час проведення земляних робіт на полях, що поблизу населених пунктів. Прибулі за викликом фахівці ДСНС ідентифікували небезпечне «відлуння війни» як артснаряд калібром 152 мм та 120 мм мінометна міна.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.
Погода, Новости, загрузка...