Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 05:21
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 марта 2019, 14:33

Вогнеборці Житомирщини ліквідували 21 загоряння сухостою на загальній площі 35 га

18 березня об 11:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави в с. Велика Фосня Овруцького району. Про це рятувальників сповістив очевидець, який проїжджаючи повз поле, побачив густий дим.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику було встановлено, що посеред поля горить суха трава на загальній площі 2 га. Через сильний вітер вогонь швидко розповсюджувався, а за 50-100 м від осередку займання знаходились житлові та господарчі будівлі. Силами бійців ДСНС о 12:08 пожежу локалізовано, а о 13:00 ліквідовано. Вогнеборці не допустили поширення полум’я на будівлі.

Подібну пожежу овруцькі рятувальники ліквідували в с. Рокитне. Там згоріло 3 га сухостою і вогонь ледь не дістався лісових насаджень та населеного пункту.

Внаслідок обох пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини загорянь наразі встановлюють фахівці.

Загалом упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 21 загоряння сухостою на загальній площі 35 га. Пожежі зафіксовано у Овруцькому, Житомирському, Коростенському, Ємільчинському, Пулинському, Новоград-Волинському, Народицькому, Хорошівському, Малицькому, Народицькому та Коростишівському районах області.
Погода, Новости, загрузка...