Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:43
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 марта 2019, 12:38

В Житомирській області тривають спільні профілактичні заходи міграційної служби і поліції

В області тривають спільні профілактичні заходи міграційної служби і поліції з виявлення осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. Протягом березня уже зафіксовано понад 80 адмінправопорушень, учинених іноземними громадянами.

За результатами відносно 15 іноземців за клопотанням поліції уже прийнято рішення про примусове повернення до країн громадянства, ще 3 особам заборонено подальший в’їзд в Україну, а одній – скорочено строк перебування у нашій державі.
Погода, Новости, загрузка...