Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 11:50
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 апреля 2019, 11:31

В Олевську в суботу висадять корабельний ліс. План заходів

Цієї суботи, 6 квітня, в Олевську відбудеться непересічна подія – висадка корабельного лісу. До екологічної акції долучаться майбутні офіцери Військово-Морських Сил України та футболісти. У рамках заходу вшанують пам’ять загиблих за незалежність України, проведуть акцію на підтримку військовополонених моряків.

В Олевській ОТГ 6 квітня вперше за багато сотень років висадять корабельний ліс за ініціативи Інституту археології НАН України та у партнерстві з ДП «Олевський лісгосп АПК». Висадку здійснюватимуть на лісокультурній площі Корощинського лісництва.

До благородної справи також долучаться ліцеїсти Військово-морського ліцею та Київського військового ліцею ім. І. Богуна – майбутні офіцери Військово-Морських Сил та Збройних Сил України, ветеранами ГО «Асоціація ветеранів Військово-Морських Сил України», а також гравці футбольного клубу «Маемтро».

Бажаючі взяти участь у висадці корабельного лісу запрошуються: 6 квітня 2019 року на Соборну площу в Олевську з 10.30 до 18.00.

План заходів:
10.30 – початок на Собороній площі міста Олевська;

10.45-11.35 – мітинг, вшанування пам’яті загиблих за незалежність України, акція на підтримку військовополонених моряків;

11.40-12.00 – стройова прогулянка ліцеїстів військово-морського ліцею ВМС України та Київського військового ліцею ім. І. Богуна;

12.00-12.30 – організоване переміщення до місця висаджування лісу (за с. Варварівка);

12.30-14.30 – висаджування корабельного лісу;

15.30-17.30 – спортивні змагання та культурно-масові заходи;

18.00 – від’їзд учасників.
Погода, Новости, загрузка...