Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 15 липня 19:24
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 ноября 2011, 10:45

На дорогу Житомир-Чернівці витратять 9,32 мільйони гривень

Ремонтувати дорогу будуть на ділянках км 95+804 – 178+424 та км 189+966 – 302+963.
Ремонт автомобільної дороги державного значення Житомир – Чернівці здійснить ПАТ «Південьзахідшляхбуд» за 9,32 мільйонів гривень.

Ремонтувати дорогу будуть на ділянках км 95+804 – 178+424 та км 189+966 – 302+963.

Про це повідомляє портал «Наші гроші».

ПАТ «Південьзахідшляхбуд» входить в київську будівельну корпорацію «Золоті Ворота», яку очолює Сергій Самусєв.

Він був радником Віктора Медведчука, коли той займав посаду першого заступника голови Верховної ради в 2000 – 2001 роках.

Нагадаємо, раніше «Південьзахідшляхбуд» отримало підряд на будівництво дороги Київ – Харків – Довжанський в Харківській області вартістю 850 млн грн. при ціні будівництва 72 млн грн/км.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...