Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 15 липня 02:36
Анонси
В епіцентрі
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на провулку Червоному

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 апреля 2019, 08:43

Делегація з Фінляндії відвідала Житомир

9 квітня, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юхою Віртаненом разом з головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем, а також представниками компаній з фінським капіталом.

«В першу чергу хочу подякувати, Фінляндії за фонд НЕФКО, тому що з даним фондом ми реалізуємо декілька проектів на території міста Житомира: утеплення шкіл та садочків; заміна освітлення на світлодіодне. Житомир зараз співпрацює зі світовим банком по модернізації водоканалу, з європейським банком реконструкцій та розвитку по оновленню комунального автопарку. Тільки за останні декілька років, кредитних ресурсів ми залучили на 120 млн. євро, з них 25 млн. це тільки грантові ресурси, - зауважив Сергій Сухомлин.

За словами Юхи Віртанена, Фінляндія зараз підтримує Нову українську школу – 6 млн. євро на 4 роки. Також важливим напрямком співпраці є підтримка проектів з енергозбереження, зокрема, через фонд НЕФКО, з яким співпрацює і місто Житомир у напрямку модернізації дошкільних навчальних закладів.

Учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці.

Представники компаній «Oріон Фарма» (фармацевтична компанія) та ТОВ «Карготек Україна» (постачання обладнання для вантажівок) розповіли про можливі спільні проекти на території міста та області.

За результатами зустрічі найближчим часом відбудеться міні-форум з представниками фінських компаній, аби розглянути їхні пропозиції, надати їм інформацію про можливі напрямки співпраці з Житомирщиною.
Погода, Новости, загрузка...