Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:41
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 апреля 2019, 09:39

На Житомирщині фахівці опрацювали понад 3,7 тис. проектів землеустрою, що надійшли з різних областей України

Від початку 2019 року експерти органів Держгеокадастру Житомирщини прийняли до опрацювання 3 836 проектів землеустрою, що надійшли на погодження з інших областей України. З них експерти опрацювали 3 741 проект, або 98% від загальної кількості.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Ружинському (448), Бердичівському (427), Новоград-Волинському (412) та Баранівському (411) районах Житомирської області.

За цей період спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області направлено на погодження до інших областей 2 978 проектів землеустрою, з них фахівці опрацювали 2 782 проекти.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 21 особа.
Погода, Новости, загрузка...