Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 квітня 04:44
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 апреля 2019, 18:15

В Житомирській області продовжує горіти трава

Протягом минулої доби 9 разів пожежно-рятувальні підрозділи залучалися до ліквідації займань сухої трави та сміття.

Горіло сухотрав'я у Житомирському, Олевському та Ємільчинському районах. Загальна площа вигорілої території склала понад 5 гектарів.

Окрім цього, виникло загоряння сміття на відкритих територіях в Олевську та у Бердичівському, Житомирському, Новоград-Волинському районах.

Зважаючи на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації вкотре звертається до жителів області з проханням не спалювати залишки минулорічної рослинності та сміття. А ще не кидайте непогашені недопалки або сірники в лісопаркових зонах, на полях та узбіччях доріг!
Погода, Новости, загрузка...