Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 03 серпня 07:10
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 апреля 2019, 19:17

У Житомирі обласний захід «Я люблю Україну свою 2019» об’єднав різні покоління

Сьогодні, 18 квітня, у Житомирі проходить щорічний обласний молодіжний громадсько-мистецький захід «Я люблю Україну свою 2019». Танцювальні колективи Житомирщини та молоді співаки дарують свою творчість присутнім.

У глядацькій залі телерадіокомпанії в обласному центрі зібралися представники різних поколінь. Юні учасники виступають, а рідні та близькі старшого віку їх підтримують. У рамках мистецького заходу проходить фестиваль молодіжної творчості «Полісся fest-2019». Участь у фестивалі бере близько 15 танцювальних команд та сольних співаків.

Виступи танцювальних колективів дивують присутніх різновидами стилів, а вік наймолодших танцівників 3-4 роки.

Довідково. Цей захід щороку проводиться у Житомирі управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА та міським управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту.
Погода, Новости, загрузка...