Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 13:21
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 апреля 2019, 09:03

У Житомирі хлопець отримав опіки на даху електрички

23 квітня до поліції надійшло повідомлення про травмування людини струмом на залізничній станції. Потерпілого госпіталізовано у тяжкому стані. Поліцейські перевіряють обставини події.

Працівники слідчо-оперативної групи Житомирського відділу, які прибули на місце, з’ясували, що близько першої ночі на третій колії місцевого залізничного вокзалу знаходилася електричка сполученням «Фастів-Житомир». Потерпілий виліз на її дах, де і отримав удар електричним струмом напругою 27 тис. Вт.

Лікарі діагностували у 18-річного хлопця травми у вигляді 96% опіків тіла. Його у вкрай тяжкому стані госпіталізовано до опікового відділення обласної лікарні. Медики борються за життя юнака.

Поліція проводить перевірку за вказаним фактом та застерігає інших від подібних небезпечних експериментів.
Погода, Новости, загрузка...