Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 серпня 07:39
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі під час форуму відзначили молодіжних лідерів області та посилили співпрацю задля розвитку регіону
У Житомирі під час форуму відзначили молодіжних лідерів області та посилили співпрацю задля розвитку регіону
У Житомирі під час форуму відзначили молодіжних лідерів області та посилили співпрацю задля розвитку регіонуВіталій Бунечко: Внаслідок атаки пошкоджено одне з бюджетоутворюючих підприємств регіонуУ Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 апреля 2019, 08:24

В Овруцькому районі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонера

23 квітня працівники Овруцького відділення поліції затримали 34-річного жителя с. Мацьки за підозрою у вбивстві 72-річного пенсіонера. Встановлено, що конфлікт між цими чоловіками виник напередодні увечері після спільного вживання спиртних напоїв.

Повідомлення про виявлення трупа батька у його будинку надійшло до поліції від сина уранці 23 квітня. Працівники слідчо-оперативної групи Овруцького відділення поліції, які прибули до місця, у с. Мацьки, виявили тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті в одній з кімнат будинку.

Розбираючись в обставинах події, поліцейські з’ясували, що напередодні увечері у будинку було застілля. Його учасників правоохоронці встановили завдяки зібраним речовим доказам та свідченням односельців. Попередньо з’ясовано, що у ході застілля між господарем будинку та гостем виник раптовий конфлікт, який продовжився сутичкою. Тілесні ушкодження, завдані господарю, виявились для нього фатальними. Підозрюваного у їх нанесенні, 34-річного місцевого жителя, затримано в порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
За таки дії чоловікові загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.
Погода, Новости, загрузка...