Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 квітня 23:53
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій Бунечко
На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій Бунечко
На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на ЖитомирщинуЄдність у вірі — сила в боротьбі: у Житомирі відбулася Національна молитва за Україну

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 мая 2019, 23:08

На Житомирщині - черговий факт забруднення річок

30 квітня поточного року о 8 годині до Державної екологічної інспекції Поліського округу від міського голови м. Баранівка Житомирської області Душка А.О. надійшло повідомлення про факт виявлення в межах міста на річці Случ мертвої риби.

З виїздом на місце, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища, факт загибелі риби підтвердився: виявлено мертвими близько 1,5 тис. плитки,0,5 тис. верховодки та тис. 0,1 карася. Під час обстеження встановлено, що вода в річках Хомора та Случ на території Житомирської області має ознаки забруднення – сірий відтінок, неприємний запах.

Працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу та Інспекції у Хмельницькій області відібрано проби води для дослідження, повідомлено Національну поліцію. Наразі проводяться розрахунки завданих збитків.
Погода, Новости, загрузка...