Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 листопада 18:11
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 мая 2019, 14:09

Радомишльський район: піротехніки знищили два боєприпаси часів минулих війн, знайдених у приватних обійстях громадян

28 травня піротехніки Управління ДСНС в області знищили два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, виявлені у Радомишльському районі.

Одне повідомлення надійшло із с. Негребівка. Там жінка знайшла 76-міліметровий артилерійський снаряд на власній присадибній ділянці. Зі слів власниці, вона працювала в городі та сапкою вдарила по чомусь металевому.

При аналогічних обставинах місцеві жителі с. Межирічка виявили мінометну міну калібром 120 мм часів минулих війн.

Усі вибухонебезпечні предмети група піротехнічних робіт знищила на полігоні.

Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтесь його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією для випадкових перехожих. Подібні знахідки можна виявити і на городі, і в лісі, і у водоймі. Тому будьте особливо обережними!
Погода, Новости, загрузка...