Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:55
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 июня 2019, 13:13

З початку року понад 20 тис. жителів області отримали паспорт у вигляді ID-картки

З 1 січня 2019 року 21 тис. 903 жителі області отримали паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Про це повідомляє Управління Державної міграційної служби України у Житомирській області.

Зокрема, у 2019 році ID-картку отримали 4 тис. 333 житомиряни та 1 тис. 170 жителів Житомирського району.

У минулому році такий паспорт отримали 42 тис. 887 жителів області.

ID-картки видаються по досягненню 14-річного віку (вперше) та у разі обміну паспорта у вигляді книжечки, замість втраченого або викраденого паспорта.

Отримати ID-картку можна лише за місцем реєстрації.

Строк дії документа:
особам віком від 14 до 18 років паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 4 роки;
особам, яким виповнилося 18 років, паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 10 років.
Погода, Новости, загрузка...