Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 14:31
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 июня 2019, 14:13

Піротехніки області знищили два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

19 червня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила дві одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні поблизу сільських населених пунктів Радомишльського району.

Поблизу с. Товсте місцевий житель натрапив на небезпечне відлуння війни під час збирання грибів у лісі. Про це він одразу ж повідомив Службу порятунку «101». Прибулі за викликом фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як 1 артснаряд калібром 76 мм.

Ще один випадок трапився в полі, неподалік с. Борщів. Місцевий житель виявив металевий предмет, що був схожий на вибухонебезпечний. Ним виявився ще 1 артснаряд калібром 105 мм.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.
Погода, Новости, загрузка...