Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 13:17
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 июля 2019, 10:52

Житомирські аудитори за січень – травень 2019 року відшкодували втрат на суму 11,1 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області впродовж січня - травня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 11,1 млн грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 19 управлінських рішень. За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю взяли до виконання 83 пропозиції.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 16 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали 9 контрольних заходів передано до правоохоронних органів, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 37 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.

Окрім того, житомирські аудитори ініціювали 2 позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.
Погода, Новости, загрузка...