Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 03 січня 01:12
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 июля 2019, 10:52

Лише упродовж доби в області з водойм дістали трьох загиблих чоловіків

23 липня о 13:15 по лінії «102» до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога у вилученні загиблого чоловіка з водойми в селищі Чуднів. На місце події виїхали фахівці 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

З’ясувалося, що тіло загиблого знаходилося на поверхні ставка в трьох метрах від берега. Місцеві мешканці підтягли його ближче, а бійці ДСНС по прибуттю допомогли вже їм витягнути 32-річного потопельника на поверхню землі.

Цього ж дня коростишівські вогнеборці дістали з кар’єра в райцентрі тіло невідомого чоловіка. Відпочиваючі побачили його біля берега. За допомогою мотузки бійці ДСНС обв’язали загиблого під руки та дістали з водойми.

Також 23 липня у Коростені водолази міської комунальної аварійно-рятувальної служби на воді дістали з річки Уж, поблизу пішохідного моста, 36-річного потопельника, який за словами родичів пішов з дому ще 19 липня.

Обставини усіх трьох подій наразі встановлюються.

Шановні громадяни! Управління ДСНС Житомирщини наголошує на дотриманні правил безпеки під час відпочинку біля водойм. Запам’ятайте, купатися у ставках кар’єрах, річках, які необладнані рятувальними постами категорично заборонено. Також не можна заходити у воду після вживання спиртного. Адже в стані алкогольного сп’яніння людина втрачає самоконтроль та не може адекватно діяти в небезпечній ситуації. Закінчуються трагічно і спроби переплисти водойму, і купання наодинці, коли у випадку небезпечних ситуацій немає поруч людей, які могли б надати допомогу.
Погода, Новости, загрузка...