Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 24 лютого 10:04
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 августа 2019, 14:34

З початку дії безвізу понад 226 тис. жителів Житомирщини оформили біометричний паспорт

Жителі Житомирської області з початку дії безвізу, а саме з 11 червня 2017 року, оформили 226 тис. 310 біометричних паспортів.



Про це повідомляє Управління Державної міграційної служби України у Житомирській області.



За 2 роки у Бердичеві такий паспорт оформили 16 тис. 983 особи, у Коростені – 12 тис. 625, у Новограді-Волинському – 19 тис. 637, у Малині – 7 тис. 157. Решту паспортів оформили у територіальних підрозділах управління ДМС України в області.



Для оформлення біометричного паспорту необхідно звернутися до територіальних підрозділів управління ДМС України у Житомирській області – повний перелік можна переглянути ТУТ.



Крім цього, таку ж послугу вже можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою м. Житомир, вул. Михайлівська, 4.
Погода, Новости, загрузка...