Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:47
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 августа 2019, 07:43

На Житомирщині за збут вибухівки засуджено двох колишніх військових

За матеріалами Служби безпеки України за збут військових засобів ураження засуджено двох колишніх військовослужбовців контрактників Збройних Сил України.
Оперативники спецслужби встановили, що військовослужбовці однієї з частин Житомирської області налагодили реалізацію тротилу, пластиду та засобів детонації, протиправно завезених із району проведення Операції об`єднаних сил.

У листопаді минулого року співробітники СБУ спільно з поліцією та військовою прокуратурою затримали торгівців вибухівкою на одній із вулиць Житомира під час спроби збуту понад двох із половиною кілограмів пластиду, двох тротилових шашок загальною вагою чотириста грамів та засобів детонації до них.

Раніше оперативники спецслужби задокументували продаж військовими майже півтора кілограма пластиду і засобів детонації.

Під час обшуків правоохоронці вилучили у фігурантів провадження ще дві тротилові шашки, чотири осколкові ручні гранати Ф-1 та РГД-5, а також запали дистанційної дії.

Житомирський апеляційний суд визнав зловмисників винними у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Вирок набув законної сили
Погода, Новости, загрузка...