Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 09:52
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 августа 2019, 14:06

Піротехніки області знищили два боєприпаси часів минулих війн

15 серпня група піротехнічних робіт Управління ДСНС в області знищила два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, що були виявлені напередодні на території області.

Зокрема, поблизу м. Радомишль під час збирання ягід в лісі місцевий житель натрапив на боєприпас, що виднівся на поверхні землі. Про це він одразу повідомив сільського голову, а той в свою чергу вже Службу порятунку. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як артснаряд калібром 76 мм.

За аналогічних обставин ще один 125-міліметровий артилерійський снаряд часів минулих війн був виявлений в с. Тетерівка Житомирського району.

Усі небезпечні знахідки вилучені та знищені піротехніками у спеціально відведеному місці шляхом підриву.

Крім того, вчора під час обстеження ділянки території колишнього Ігнатпільського військового полігону піротехніки виявили та знищили 14 артснарядів і 15 осколкових гранат. Розмінування території полігону розпочато з початку серпня поточного року в рамках Плану організації та виконання завдань з розвідки і очищення місцевості й триватиме до початку вересня.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.
Погода, Новости, загрузка...