Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 квітня 05:16
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій Бунечко
На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій Бунечко
На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на ЖитомирщинуЄдність у вірі — сила в боротьбі: у Житомирі відбулася Національна молитва за Україну

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 августа 2019, 10:18

Упродовж доби, що минула, на території області виникло 18 пожеж

Упродовж доби, що минула, на території області виникло 18 пожеж, з них 8 - загорянь сухої трави та 5 - сміття.

Вигоріло сухотрав'я на загальній площі 8 гектарів. Вогнеборці області гасили загоряння сухої трави в селах Сінгури Житомирського, Козіївка Коростишівського, Очеретянка Черняхівського, Сущанка Попільнянського, Рудня Городецька Радомишльського, Колосівка Овруцького та Ягнятин Ружинського районів. А в с. Голубятин Попільнянського району під час гасіння пожежі врятовано чоловіка, 1942 року народження, якому було надано першу медичну допомогу.

У м. Житомирі, смт Головино Черняхівського району, в селах Почуйки Попільнянського, Рудня Бистра Олевського, Радянське Бердичівського, Чижівка Новоград-Волинського районів горіло сміття на відкритих територіях загальною площею 505 м².

Окрім цього, в с. Вертокиївка Житомирського району виникло загоряння стерні на площі 2 гектари.

Шановні громадяни! Пожежі на відкритих територіях, як правило, відбуваються через необережне поводження людей з вогнем. Тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається з проханням суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не кидати недопалки, непогашені сірники будь-де, не залишати не загашеними вогнища та не провокувати пожежі в природних екосистемах області!
Погода, Новости, загрузка...