Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 18:14
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 августа 2019, 13:14

Коростенська поліція вилучила понад 300 рослин коноплі

20 серпня правоохоронці спололи на присадибних ділянках жителів села Серновичі понад три сотні насаджень коноплі. В області тривають заходи під умовною назвою «Мак-2019».

265 нарковмісних рослин поліцейські виявили в обійсті 56-річного сільського жителя. Чоловік пояснив, що вирощував коноплю у лікувальних цілях, хоча і знав про протиправність своїх дій.

Ще 65 нарковмісних рослин правоохоронці вилучили у його 57-річного односельчанина. На відміну від попередника, чоловік розповів, що так само знав про заборону вирощування, проте конопля йому потрібна була для свійської птиці.

Аби нарковмісні посіви не впадали в око стороннім, обидва селинина вирощували їх у непримітному місці між господарськими приміщеннями.

Нині слідчими підготовлені клопотання до суду щодо направлення вилученого на дослідження до Житомирського нацково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Усі факти мають ознаки кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин караються штрафом від 1700 до 8500 гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

© Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/stop-narkotik/korostenska-policziya-viluchila-ponad-300-roslin-konopli/
Погода, Новости, загрузка...