27 вересня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 3 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, що були виявлені напередодні поблизу с. Бобрик Коростишівського району.
Місцевий житель натрапив на небезпечне відлуння війни на полі. Про це він одразу ж повідомив Службу порятунку та до приїзду рятувальників пильнував місце виявлення. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідки як 3 авіаційні бомби калібром 2,5 кг.
Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.