Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 14:08
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 сентября 2019, 11:58

Житомир планують відвідати президенти України та Республіки Білорусь

Президент України Володимир Зеленський та президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко планують відвідати Другий форум регіонів. Подія міждержавного значення відбудеться 3-4 жовтня у м. Житомирі.

На різнопланові заходи завітають делегації з 22 регіонів України та 6 областей Білорусі. Під час Форуму заплановано підписання угод 200-ми представниками бізнесу з української та білоруської сторони про взаємну співпрацю.

Упродовж двох днів відбудуться ярмарки продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України і Білорусії та виставки великогабаритної техніки; робочі групи працюватимуть над поглибленням співробітництва в економічній сфері; під час «круглих столів» обговорюватимуть екологічні проблеми тощо.

На завершення Форуму за участю керівництва України та Республіки Білорусь відбудеться пленарне засідання, в якому братимуть участь близько 1 тис. учасників.

Програма Форуму

03 жовтня 2019 року

09.00-17.00 – Ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України та Білорусі (м. Житомир, вул. Михайлівська)

09.00-17.00 – Виставка великогабаритної техніки (м. Житомир, майдан Соборний)

10.00-13.00 – 8-ме засідання Білорусько-Української Консультативної ради ділового співробітництва та переговори між представниками українських та білоруських компаній (м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2)

12.00-13.00 – Відкриття виставки великогабаритної техніки .

11.00-13.00 – Еко-форум (м. Житомир, ЖНАЕУ, Старий бульвар, 7)

10.00-11.30 – Засідання українсько-білоруської Робочої групи для вирішення проблемних питань взаємного товарообігу в частині використання ветеринарно-санітарних заходів (м. Бердичів, вул. Білопільська, 131)

11.30-13.00 – Засідання українсько-білоруської Робочої групи з питань збільшення взаємної присутності на ринках України і Білорусі сільськогосподарської та іншої продукції (м. Бердичів, вул. Білопільська, 131)

10.00-16.30 – «Круглий стіл» на тему «Розвиток річкового судноплавства на річках Дніпро та Прип’ять» (м. Житомир, вул. Покровська, 271)

10.00-13.00 – Форум та виставка високих технологій, робототехніки, мехатроніки та стартапів (м. Житомир, Житомирська політехніка, вул. Чуднівська, 103)

10.00-13.00 – «Круглий стіл» на тему «Збереження мовного, культурного й природного середовища транскордонних територій: історія і сучасність» (м. Житомир, ЖДУ ім. І. Франка, вул. Велика Бердичівська, 40)

14.00-15.30 – Офіційна зустріч голів регіонів України та Республіки Білорусь з керівництвом Житомирської обласної державної адміністрації та обласної ради (м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 1)

17.30-19.00 – Концерт Дружби (Житомирський обласний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги, майдан Соборний, 6)

04 жовтня 2019 року

09.00-17.00 – Ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України та Білорусі (м. Житомир, вул. Михайлівська)

09.00-17.00 – Виставка великогабаритної техніки та промислових зразків продукції (м. Житомир, майдан Соборний)

11.00-15.00 – Пленарне засідання за участю керівництва України та Республіки Білорусь (Житомирський обласний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги, майдан Соборний, 6)
Погода, Новости, загрузка...