Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 14:12
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 октября 2019, 09:51

За незаконну оборудку на кордоні з цигарками правопорушник поніс заслужене покарання

На Житомирщині судом винесено вирок громадянину України, який намагався в ніч з 9 на 10 вересня перемістити через українсько-білоруський кордон партію безакцизних сигарет.

31-річний правопорушник сплатить штраф в розмірі 8500 гривен за незаконне перетинання державного кордону України.

Нагадаймо, що близько опівночі прикордонниками відділу «Овруч» в лісовому масиві було затримано 31-річного жителя Житомирщини. Чоловік, в обхід пункту пропуску «Виступовичі» намагався перемістити в двох господарських сумках безакцизні сигарети марки «Фест», білоруського виробництва, загальною кількістю 1660 пачок.

Тютюнові вироби вилучено.
Погода, Новости, загрузка...