Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 квітня 14:15
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 ноября 2019, 11:25

У Коростені поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві співмешканки

23 листопада до поліції надійшло повідомлення про смертельне травмування жительки райцентру. Правоохоронці з’ясували, що ножові поранення жінці наніс її співмешканець. Нині чоловік затриманий. Триває розслідування.

Під час першочергових заходів працівники слідчо-оперативної групи Коростенського відділу поліції встановили, що подія сталася у квартирі за місцем проживання потерпілої та її громадянського чоловіка.

Під час огляду правоохоронці з’ясували, що конфлікту між подружжям передувала спільна вечеря із вживанням алкоголю. Попередньо встановлено, що чоловік під час раптово виниклої суперечки вхопився за ножа. Від отриманих поранень 48-річна жінка померла на місці.

За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Підозрюваного, 43-річного жителя райцентру, поліцейські затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Триває встановлення усіх обставин.
Чоловікові може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 15 років.
Погода, Новости, загрузка...