Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 10:39
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 ноября 2019, 14:09

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували чотири пожежі у побуті, що ймовірно виникли через проблеми з печами

25 листопада о 18:31 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Городище Житомирського району. Господиня оселі зранку топила піч. Близько 18:00 жінка лягла відпочивати зі своєю маленькою дитиною. Через деякий час вона відчула їдкий запах диму, а хвилиною пізніше – тріскотіння. Мати схопила дитину та побігла за допомогою до сусідів, які й викликали рятувальників.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику з горища йшов густий дим і спостерігалось горіння даху на площі 1 кв. м. Силами бійців ДСНС о 19:20 пожежу вдалося локалізувати, а о 20:07 ліквідувати. Вогонь устиг знищити лише 1 кв. м перекриття будинку. Подальшого розповсюдження полум’я оселею рятувальники не допустили.

Того ж дня в с. Стара Олександрівка Пулинського району вогнеборці ліквідували ще одну пожежу в побуті. Господарі розтопили грубу, але занадто близько біля неї знаходились окремі речі домашнього вжитку та меблі. Внаслідок цього жаринки з топки потрапили на речі, що й спричинило займання.

Подібні пожежі вогнеборці ліквідували вчора також в с. Малинівка Малинського району та с. Старосілля Андрушівського району. Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Попередньо встановлено, що причиною загорянь стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
Погода, Новости, загрузка...