Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:23
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 ноября 2019, 12:16

Житомирянин ввів в оману знайомих на... 8 млн грн

Житомирянин обгрунтовано підозрюється у причетності до понад 40 фактів шахрайств, від яких потерпіли щонайменше 23 мешканці області. Чоловік під приводом пільгових умов неодноразово брав у знайомих кошти у борг, але повертав їх лише частково.

У ході досудового розслідування, розпочатого за ознаками правопорушення, передбаченого частинами 3 та 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, слідчі Слідчого управління та оперативники Управління карного розшуку ГУНП Житомирщини встановили схему дій 35-річного підозрюваного. Так, чоловік пропонував знайомим вступити з ним в усну угоду для придбання по пільговій ціні транспортних засобів (ніби конфіскованих банками у власників за несплату кредитів) з подальшим їх продажем уже по ринковій вартості.

Щоразу підозрюваний обіцяв потерпілим після оборудки повернути і боргові кошти, і додати частину від отриманого прибутку. Чоловік навіть так і робив, але лише одного разу – першого. Усі наступні його угоди були цілеспрямовані на заволодіння якомога більшими сумами без жодних намірів до їх повернення позичальникам.

- Звісно, що подібна схема була не єдиною в арсеналі підозрюваного, - прокоментував заступник начальника Слідчого управління Олексій Хробуст. – Розповідав він знайомим і про вигідний курс обміну валют, і про інші нібито безпрограшні варіанти вкладення заощаджень.

Загалом слідчі у ході досудового розслідування зібрали докази протиправних дій відносно 17 житомирян, а коли обвинувачення щодо встановлених фактів уже було скеровано до суду, з’ясувались деталі й інших злочинів. Таким чином нині поліцейські розслідують учинені ще відносно 6 жителів області подібні шахрайства.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді ув’язнення на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.
Погода, Новости, загрузка...