Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 08 січня 01:47
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 декабря 2019, 17:48

Піротехніки області знищили п’ять вибухонебезпечних предметів часів минулих війн

24 грудня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила п’ять вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні поблизу с. Садки Житомирського району та с. Високе Брусилівського району.

У двох випадках на небезпечне відлуння війни натрапили «мисливці» за металобрухтом. Про це вони одразу ж сповістили рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули до місць виклику, обстежили прилеглі території та виявили 2 артснаряди калібром 76 мм, 1 ручну гранату Ф-1 та 2 мінометні міни калібром120 мм.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.
Погода, Новости, загрузка...