Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:14
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 января 2020, 00:02

У Житомирі рецидивіст напав на дев’ятикласника

23 січня до поліції надійшло відразу два схожих повідомлення про пограбування від жителів обласного центру. В обох випадках невідомий зухвало відбирав у них речі та тікав. Нині правоохоронці викрили підозрюваного, триває досудове розслідування.

Першим на спецлінію 102 зателефонував дев’ятикласник. За його словами, близько 11:40 невідомий на вулиці обласного центра вихопив з його рук мобільний телефон та втік.

Згодом, увечері, до поліції зателефонувала ще одна жителька міста. 67-річна жінка розповіла, що прямо посеред магазину незнайомець вдарив її кулаком в обличчя, вихопив сумку та вибіг з приміщення. За її словами, у ній знаходилися гроші, мобільний телефон, документи та інші особисті речі.

В обох випадках на місцях подій працювали слідчо-оперативні групи Житомирського відділу поліції. Правоохоронці опитали очевидців, відібрали записи з камер відеоспостереження та зібрали інші необхідні для встановлення обставин докази. За цими та іншими відомостями поліцейські ідентифікували особу чоловіка та розшукали його.

Причетним до грабежів виявився 22-річний житомирянин. У скоєному він зізнався, викрадене у нього вилучено.

Як з’ясувалося згодом, молодик раніше, у 2012 році, неодноразово притягувався до відповідальності за крадіжки. Нині ж слідчі розслідують його протиправні дії за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 186 (Грабіж) КК України. Законодавством подібне карається ув’язненням на термін від 4 до 6 років.
Погода, Новости, загрузка...