Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 17:34
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 февраля 2020, 08:37

У Брусилівському районі за крадіжки чоловіка засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки і 2 місяці

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у справі щодо скоєння місцевим жителем низки крадіжок.

За результатом розгляду справи вироком Брусилівського районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні злочинів за ч. 2, 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно, поєднане з проникнення у житло) та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 2 місяці.

Так, раніше неодноразово (4 рази) судимий за злочини майнового характеру, 43-річний місцевий житель в одному із сіл Брусилівського району повторно скоїв декілька крадіжок.

Зокрема, у серпні 2017 року, а потім у січні 2019 року, разом із своєю спільницею (наразі вироком суду засуджена до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців) проникав на подвір’я домогосподарств, звідки викрав побутову техніку та інше майно власника. Усі викрадені речі він збув, а гроші витратив на власні потреби.

Крім цього, зловмисник скоїв низку крадіжок у Житомирському районі із дачних будинків. Справу щодо цих кримінальних правопорушень продовжує розглядати Богунський районний суд міста Житомира.
Погода, Новости, загрузка...