Як повідомляє прес-служба УМВС в Житомирскій області, слідством встановлено, що у вчиненні злочину обґрунтовано підозрюється
21 листопада до Богунського РВ звернувся 23-річний житель Житомира із повідомленням, що з його квартири невідомим викрадено ноутбук. Сума збитку становить майже 4 тисячі гривень.
Як повідомляє прес-служба УМВС в Житомирскій області, слідством встановлено, що у вчиненні злочину обґрунтовано підозрюється 23-річний місцевий житель, розшук якого триває.
Цього ж дня 54-річна житомирянка звернулася в міліцію із заявою про те, що дві жінки, зловживаючи довірою, обманом заволоділи її грошима в сумі 6,5 тисяч гривень.
Працівники міліції по "гарячих слідах" затримали двох шахрайок, 20-ти та 30-річних місцевих жительок.
За фактом даного злочину триває слідство.