Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 08:12
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 февраля 2020, 12:15

Лугинський район: через несправну піч ледь не згоріла оселя

14 лютого о 03:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку, що в с. Літки Лугинського району. Про це рятувальників сповістила господиня оселі. Жінка прокинулась посеред ночі та побачила на кухні, що прогорає стеля навколо лежака печі.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику в помешканні спостерігалось незначне задимлення. Господиня житла разом зі своїм співмешканцем вже покинули дім.

Силами бійців ДСНС о 04:10 пожежу вдалося локалізувати, а о 04:55 ліквідувати. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Вогонь устиг знищити 4 кв. м перекриття. Подальшого розповсюдження полум’я рятувальники не допустили.

Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при монтажі нагрівальних печей та димарів. Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалось 5 чоловік особового складу на 1 пожежному авто.
Погода, Новости, загрузка...