Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 13:22
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 февраля 2020, 10:19

Експерти Держгеокадастру Житомирщини з початку року прийняли до опрацювання понад 2,2 тис проектів землеустрою з інших областей

Від початку 2020 року експерти органів Держгеокадастру у Житомирській області прийняли до опрацювання 2 273 проекти землеустрою, що надійшли на погодження з інших областей України.

На сьогодні експерти опрацювали 2 128 проектів. Позитивну оцінку експертів отримали 1 661 проект, негативну – 467.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Баранівському (324), Новоград-Волинському (324), Ружинському (315) та Бердичівському (309) районах Житомирської області.

На погодження до інших областей спеціалісти територіальних структурних підрозділів Держгеокадастру Житомирщини направили 2 039 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 1 765 проектів.

У Житомирській області кількість працівників, які отримали статус експерта, становить 17 осіб.
Погода, Новости, загрузка...