Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 01:00
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 февраля 2020, 11:17

Упродовж доби вогнеборцями області ліквідовано два загоряння сухої рослинності

23 лютого о 14:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання минулорічного сухостою поблизу с. Забілоччя Радомишльського району. Через сильні пориви вітру вогонь поступово наближався до приватних домоволодінь.

На місці події з’ясувалося, що на відкритій території горить суха рослинність, очерет та чагарники на площі близько 4 га. О 16:03 пожежу локалізовано на зазначеній площі. Вдалося не допустити розповсюдження полум’я на оселі та господарські будівлі громадян, до яких залишалося біля 100 м. О 16:20 – загоряння ліквідовано.

Крім того, упродовж минулої доби подібне займання минулорічного сухостою ліквідовано також на полі, що поблизу в с. Підруддя Овруцького району. Там теж рятувальники запобігли розповсюдження вогню на приватні домоволодіння, до яких залишалося біля 50 м. У цьому випадку вогнем пройдено 3 га території.

Наразі причини даних пожеж встановлюються фахівцями.
Погода, Новости, загрузка...