Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 17:31
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 марта 2020, 11:50

Заступник міністра охорони здоров’я відвідав у Житомирі лікарню, яка визначена госпітальною базою у разі виявлення пацієнтів з коронавірусом

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко 1 березня 2020 року здійснив робочу поїздку до лікарень, які визначені для прийому пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Це медичні заклади у Житомирі, Рівному та Сарнах.



В обласному центрі Віктор Ляшко відвідав міську лікарню №1, інфекційне відділення якої підготовлене для прийняття пацієнтів з підозрою на коронавірус у разі потреби.



Нагадаємо, що в області визначена два інфекційні відділення госпітальними базами на випадок виявлення коронавірусної інфекції – у лікарні №1 міста Житомира та обласній дитячій клінічній лікарні.



Заступник міністра поспілкувався із лікарями, медсестрами, молодшим медичним персоналом. Адже саме вони будуть допомагати пацієнтам у випадку фіксації та поширення COVID-19.



У Міністерстві охорони здоров’я України відзначають, що під час візиту важливо було зрозуміти готовність лікарень, а найголовніше – готовність самого медичного персоналу. Це стосується як професійних навичок, так і морального духу.



Медики готові надавати всю необхідну медичну допомогу пацієнтам із коронавірусною інфекцією. В разі потреби, медичні працівники готові працювати понаднормово. Всі співробітники добре поінформовані про те, що робити у випадку фіксації COVID-19.



У всіх 3 містах вже було проведено як мінімум 2-3 навчання. Також медики розповіли, що відпрацювали механізми ще при пандемічному грипі, коли досить велика кількість хворих потребувала інтенсивної терапії.



У лікарнях Житомира, Рівного та Сарн є інфекційні бокси, що виділені спеціально на випадок реєстрації або підозри COVID-19. Наразі вони пустують та готові за потреби приймати пацієнтів. У всіх трьох лікарнях знають, що робити у разі необхідності проведення реанімаційних заходів.



Нагадуємо, що в Україні немає жодного зафіксованого випадку COVID-19. Медична система України готова до фіксації випадку коронавірусної інфекції. Загалом є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, інфекційні бокси, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів, 5 тисяч медичного персоналу, який працює в інфекційних лікарнях. Інфекційне відділення лікарні №1 має 40 ліжок та шість боксів.



Минулого тижня в області здійснили перевірку інфекційних відділень лікарень, котрі визначені на Житомирщині госпітальними базами, на предмет готовності приймати пацієнтів у разі фіксації коронавірусної інфекції.
Погода, Новости, загрузка...