Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 14:32
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 марта 2020, 12:41

У Хорошівському районі місцевого жителя судитимуть за квартирні крадіжки та шахрайство

Коростишівською місцевою прокуратурою, за результатами досудового розслідування, затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом скоєння місцевим жителем низки крадіжок на території Хорошівського району.

Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 190 КК України, ч. 2 ст. 185 КК України та ч.3 ст. 185 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

За даними досудового розслідування, житель смт Іршанськ Хорошівського району, звільнившись із місць позбавлення волі у червні 2019 року, вже у жовтні знову розпочав злочинну діяльність.

Усього за декілька місяців (із жовтня минулого року по січень 2020 року) скоїв 7 квартирних крадіжок та одне шахрайство, протиправно заволодівши майном громадян – ювелірними виробами, домашньою побутовою технікою тощо на суму близько 45 тис грн.

З огляду на те, що особа не стала на шлях виправлення, а скоїла низку повторних злочинів, на час досудового розслідування йому застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Публічне обвинувачення у суді здійснюватиме Коростишівська місцева прокуратура.
Погода, Новости, загрузка...