Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 08 січня 01:54
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 марта 2020, 03:37

Житомирська область: під час пожежі чоловік отримав опіки

15 березня о 03:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній літній кухні, що в с. Кошелівка Пулинського району. Про це рятувальників сповістив господар домогосподарства. Літня кухня, в якій сталось загоряння, була облаштована під лазню. Ввечері попарившись, господар вийшов з неї до свого житлового будинку, а через деякий час помітив, що будівля горить.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику полум’ям було охоплено дах літньої кухні по всій площі. Господар домогосподарства намагався самотужки гасити полум’я до приїзду вогнеборців. Він встиг винести з приміщення газовий балон. Перебуваючи у шоковому стані, він навіть не помітив, що отримав опіки рук.

Силами бійців ДСНС о 03:40 пожежу локалізовано, а о 05:25 ліквідовано. Вогонь устиг знищити літню кухню. Подальшого розповсюдження полум’я рятувальники не допустили.

Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалось 4 чоловіки особового складу на 1 пожежному автомобілі. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
Погода, Новости, загрузка...