Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 08:38
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 марта 2020, 10:46

Медичні працівники продовжують отримувати транспорті картки

Понад 1600 транспортник карток отримали працівники медичної сфери.

«Дані картки використовують функцію «гаманець», на них вже є 100 грн і працівники безкоштовно користуються усіма видами громадського транспорту у Житомирі», - зауважив заступник міського голови Олександр Шевчук.

«Враховуючи усі обмежувальні заходи у місті та транспорті, було встановлено такий грошовий ліміт. На майбутнє, картки будуть поповнювати керівники лікарень, вони напряму підписали угоди з комунальним підприємством «Житомиртранспорт. Також карти мають спеціальні наліпки, які ідентифікують працівників медичної сфери. Тому звертаюсь до усіх житомирян – надавайте їм першочерговість у посадці, вони працюють для вас», - зазначила заступник міського голови Марія Місюрова.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, 20 березня було внесено зміни в цільову програму розвитку охорони здоров’я Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки. В даному рішенні йде мова, про придбання проїзних – транспортних карток для медичних працівників, які забезпечують діяльність закладів охорони здоров’я.
Погода, Новости, загрузка...