Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 01 серпня 20:21
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 апреля 2020, 09:13

До обласної дитячої лікарні за бюджеті кошти постачали сумнівної якості антисептик

За процесуального керівництва прокуратури Житомирської області розслідується кримінальне провадження за фактом заволодіння грошовими коштами групою осіб при поставці дезінфекційного засобу сумнівної якості до комунального закладу «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.

У ході досудового розслідування 6.04.2020 на підпільному складі у Житомирі, де здійснює свою діяльність причетне до виготовлення сумнівної якості дезінфекційного засобу місцеве товариство, проведено невідкладний обшук.

Під час обшуку виявлено та вилучено понад 600 літрових пляшок (із дозаторами) дезінфікуючого засобу, 22000 одиниць дозаторів, значну кількість ємкостей різного об’єму, заповнених етанолом та невідомою рідиною, а також обладнання, необхідне для фільтрації, дозування та фасування рідини.

Також вилучено копії установчих документів, бухгалтерську документацію щодо поставки неякісного дезінфекційного засобу, експрес-накладні для поштових пересилок, зошити та блокноти з чорновими записами.

Зразки продукції відібрано та призначено судову експертизу речовин і дезінфекційного засобу. Наразі прокуратурою області ініційовано питання щодо арешту вилученого майна

Протиправну діяльність викрито під процесуальним керівництвом прокуратури області за оперативного супроводу УСБУ в області. Досудове розслідування за ч. 3 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене групою осіб) КК України проводить СУ ГУНП в області.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.
Погода, Новости, загрузка...