Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 21:48
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 мая 2020, 10:10

Кадастрові реєстратори Житомирської області розглянули майже 67 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Від початку 2020 року державні кадастрові реєстратори Житомирської області опрацювали 66 662 заяви громадян з питань ведення Державного земельного кадастру.
Найбільш популярними послугами залишаються державна реєстрація земельної ділянки (28 822 заяви) та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельні ділянки (13 916 заяв).

На сьогодні фахівці зареєстрували 24 971 земельну ділянку та внесли до кадастру відомості (зміни до них) про 10 368 земельних ділянок.
Найбільшу кількість заяв з питань ведення Державного земельного кадастру опрацювали фахівці у Житомирському (7 829), Черняхівському (6 743) та Малинському (4 677) районах регіону.
Погода, Новости, загрузка...