Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 08:33
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 июня 2020, 11:44

В Житомирській області вигоріло 14 га сухотрав'я

Незважаючи на щоденні дощі, продовжують виникати пожежі на відкритих територіях. Упродовж 28 травня сталося 8 таких пожеж. Горіло сухотрав'я в Романівському, Овруцькому, Народицькому, Коростенському, Баранівському та Хорошівському районах. Загальна площа займання склала 14 гектарів.

Окрім цього, поблизу с. Пристанційне Малинського району виникло загоряння торфу окремими осередками на площі 2 гектари.

До слова, з початку цього року в природних екосистемах області сталося понад півтори тисячі пожеж. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях та не провокувати виникнення пожеж!
Погода, Новости, загрузка...