Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:43
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 июня 2020, 18:52

В Житомирській області чоловік загинув через цигарку

Однією з найрозповсюдженіших причин, через які стаються пожежі у житловому секторі, є необережне поводження з вогнем та паління в ліжку. Так, сьогодні, 16 червня, сталася пожежа в с.Селець Народицького району - горів житловий будинок. Під час пожежі загинув власник оселі, 1978 року народження.

"Попередня причина загибелі людини - необережне поводження з вогнем під час куріння. Чоловік проживав сам та зловживав спиртними напоями. Наразі остаточні обставини події встановлюють фахівці", - повідомили в райдержадміністрації.

Аби попередити нещасні випадки, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації застерігає громадян від необачних вчинків та закликає бути обережними у поводженні з вогнем, не курити у ліжку, ретельно гасити недопалки та сірники!
Погода, Новости, загрузка...